Cesta po Evropě, projekt

Cesta po Evropě, projekt 1

Dnešním dnem vyvrcholilo mnohatýdenní putování po Evropě, kterému se naši žáci věnovali...

Třídy si dnes navzájem prezentovaly výsledky své práce. Poznatky, které o zemích vyhledaly a nashromáždily, přednesly v aule školy před svými spolužáky. Některé třídy si zároveň připravily kvíz o své zemi. Žáci se dnes dozvěděli mnoho zajímavých informací o známých evropských státech a zároveň si rozvíjeli své komunikační dovednosti před publikem. Osmáci a deváťáci připravili pro své mladší spolužáky otázky o sladké odměny.
Vytvořené postery s vyhledanými informacemi zůstanou vystavené ve škole, abychom se mohli výsledky své práce inspirovat a dozvědět se další zajímavosti, které případně na prezentaci nezazněly.
Žáci 1. a 2. třídy se zaměřili na Českou republiku. Po skupinové práci na koberci s mapou České republiky, kde hledali města, řeky, pohoří a přiřazovali významné památky a osobnosti, si vyplnili pracovní list.

Autor: MK