Halloweenská party ve škole

Do školy, která vpodvečer 31. října vypadala velice tajemně, přišlo mnoho dětí se svými rodiči nebo prarodiči. Na chodbách osvětlených jenom lucerničkami a svíčičkami bylo vše opravdu strašidelné.

Pavouci, duchové a jiná strašidla na děti vykukovali snad odevšad. Atmosféru svátku Halloween, který se u nás už také zabydlel, dokreslovaly důmyslné kostýmy dětí. A co tady všechny čekalo? Soutěže na stanovištích rozmístěných po celé škole, sladké odměny a spousta legrace.

Ani rodiče se nenudili. Ti, kteří nechodili po škole se svými dětmi, mohli příjemně strávit čas v zasedací místnosti, kde pro ně bylo připraveno malé občerstvení včetně dobrot od Tamary Růžičkové. Hezkým zakončením večera byl lampionový průvod kolem školy a školky.

Myslíme, že ani není možné přesně určit počet večerních návštěvníků školy. Jenom kartiček, na které děti dostávaly z jednotlivých stanovišť razítka, bylo vydáno na 150.

Velký dík patří všem zaměstnancům školy, kteří večer připravili, ale také těm, kteří se sponzorskými dary podíleli na zdaru akce. Městys Sepekov a pan Martin Stejskal poskytli finanční podporu. Cukrovíčko od paní Jany Kosové doplnilo pestré občerstvení v aule školy.

Autor: