Informace k dotačnímu programu „My v tom Jihočechy nenecháme I“

Jihočeský kraj vyhlásil dotační program „My v tom Jihočechy nenecháme I“. Hlavním cílem je podpora a rozvoj školní a mimoškolní zájmové činnosti dětí a mládeže.

Podpora je určena na práci s dětmi a mládeží ve věku od 3 (k 1. 8. 2022) do dovršení 19 let (k 1. 8. 2022), v případě, že ke dni podání žádosti nemá žák ukončené středoškolské vzdělání. Děti, resp. mládež, musí mít trvalý pobyt v Jihočeském kraji k 1. 8. 2022. Dotace bude poskytnuta na kompenzaci úhrad za účast dětí na podporovaných aktivitách.

Podporovanými aktivitami jsou například předškolní vzdělávání, zájmové vzdělávání ve školních družinách, školní stravování, další zájmové, volnočasové, tělovýchovné a sportovní aktivity dětí. Více informací naleznete...ZDE.

Žádost rodiče Žádost o podporu naleznete...ZDE.

Vyplněnou žádost, prosím, odevzdejte v kanceláři školy do 18. 11. 2022.

Autor: JKS