Praha 6. třída

Praha 6. třída 1

Počasí jako stvořené pro výlet provázelo šesťáky na jejich cestě do Prahy...

Po dobrodružné jízdě vlakem je čekal ještě dobrodružnější program přímo v centru Prahy, který začal procházkou Václavským náměstím. Po krátkém občerstvení v McDonald´s se všichni přesunuli ke Karlovu mostu, kde už na žáky čekal hlavní program, a to interaktivní soutěžní bojovka. Pod vedením zkušené průvodkyně se rozdělili do čtyř týmů a hravou formou se přímo na Karlově mostě dověděli spoustu zajímavostí z historie Prahy. Následovala bojovka s obrázkovými mapami indicií na Kampě, při které týmy plnily tematické úkoly. Po vyhlášení vítězů si děti ještě prošly velký kus Královské cesty od Karlova mostu až k Prašné bráně se zastávkou na Staroměstském náměstí. Na závěr si odpočinuly v nedalekém Palladiu, kde si při zaslouženém osvěžení sdělovaly své dojmy. Na zpáteční cestě z Prahy ještě zažily spoustu legrace a hned začaly plánovat další výlet.

Autor: IK