Začala škola

Začala škola 1

Ve čtvrtek 1. září opět ožila škola. Prázdniny už jsou minulostí a nezbývá nic jiného než se opět začít pilně učit. V aule naší školy děti přivítala paní ředitelka a spolu se starostkou městyse popřály dětem, aby do nového školního roku vykročily tou správnou nohou.

Nejvíce se jistě těšili prvňáčci. Do školy je dnes doprovodily bývalé paní učitelky ze školky a symbolicky je „předaly“ jejich nové paní učitelce Janě Novotné. Následovalo představování prvňáčků, předání dárků od zástupců Sepekova, Božetic a ZD Sepekov. Paní učitelka si pak děti za pomoci žáků 8. a 9. třídy odvedla do své třídy. Tam na ně čekaly nové učebnice a pomůcky. Každý si ve vyzdobené třídě našel své místo a pozorně poslouchal paní učitelku. Už jsou školáci.
Tak hodně štěstí, prvňáčci!