Základní škola a Mateřská škola je zapojena do programu:
Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy
Zvýšená podpora je nezbytná zejména při vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem, což se ve zvýšené míře týká zejména žáků s nevyhovujícím domácím zázemím či klesající motivaci.
Potřeba podpory může ale směřovat i k dalším žákům, kteří nemusí zaostávat v prospěch nijak významně, ale i tak je období distanční výuky zasáhlo (např. velmi omezené či žádné možnosti pro podporování a rozvíjení svého talentu u nadaných žáků).
Sledován je nejen prospěch, ale také základní přehled v tématech, schopnost navázat na další očekávané znalosti. Realizace aktivit podzimního Národního plánu doučování proběhla v období září-prosinec 2021, další program doučování byl realizován z Národního plánu obnovy (realizace leden 2022-srpen 2023).

„Financováno Evropskou unií – Next Generation EU“

„Financováno Evropskou unií – Next Generation EU“.pdf

Doučování žáků škol.pdf