Březen ve znamení soutěží

Jako každoročně, tak i letos v březnu se pod záštitou Domu dětí a mládeže v Písku konala okresní kola didaktických a uměleckých soutěží. V úterý 22. března se naši žáci zúčastnili Fyzikální olympiády...

V kategorii F obsadil 2. místo Radim Šťastný (shodný počet bodů s 1. soutěžícím v pořadí),
4. příčka patřila Ondřeji Máchovi (oba z 8. třídy).
Žáci 9. třídy se v kategorii E umístili takto: 3. místo Adam Jeřábek, Matěj Hanák a Jevheniia Kebuz byli úspěšnými řešiteli.

Ve čtvrtek 23. března se soutěžilo v recitaci. Velkou radostí je postupové místo Kristýny Mikšovské do krajského kola Přehlídky dětských recitátorů, které se bude konat koncem dubna v Českém Krumlově.

Březnem okresní kola didaktických olympiád nekončí, přejeme i dalším soutěžícím ve zbývajících kláních hodně zdaru.

Autor: