Vánoční sbírka

Vánoční sbírka 1

Milí přátelé,
opět se nám přiblížil adventní čas a dlouho očekávané vánoční svátky, kdy každý z nás si přeje prožít chvíle klidu v blízkosti své rodiny a přátel.
Pojďme se společně pozastavit a zamyslet se nad životem kolem nás a nad slovy jako jsou láska, porozumění, radost a přátelství.

Nezapomínejme, že jsou stále mezi námi i děti, které nemají takové štěstí ozdobit si se svými blízkými stromeček a otevřít si pod ním svůj dáreček a zažít tak radostný pocit z obdarování.

Kousek tohoto pocitu jim můžeme společně přinést i my, a to tím, že tyto děti obdarujeme a rozsvítíme tak v jejich dětských očích hvězdičky radosti a štěstí.

jak na to
Ve škole u vánočního stromku budou kartičky se jmény dětí, věkem a číslem v kroužku. Kartičky představují děti, které by rády dostaly nějaký dárek.  Je na tobě, koho si vybereš. Dárek zabalíš, čitelně a viditelně označíš pouze číslem z kartičky. Dárečky společně uložte pod stromeček a radujte se z toho, že udělá někomu jinému radost.

Dárky je nutné odevzdat nejpozději do 15.12.2022.

co můžete darovat
hračky, knihy, kreslící potřeby, vlastní výrobky (možno i použité, ale nepoškozené)

co ne
objemné dárky, cennosti, počítače

Za Asociaci svazu výtvarných umění a Nadační fond ohrožených dětí děkujeme všem, co se do akce zapojí, a přejeme vám krásné vánoční svátky plné radosti.

Autor: MK